Zlata a děti

Datum: 
Čtvrtek, 20 Říjen, 2022
Jak pomoc dál?: 
Číslo účtu: 4681187023/0800

Jsem maminka 38 let, zůstala jsem s dětmi bohužel sama jsem na mateřské dovolené, která mi letos v listopadu končí a nevím jak naším životem půjdeme s dětmi dál jelikož prostřední dcera trpí schizofrenií a je náročné pro dceru školní prostředí a tudíž bude i pro mě složitý návrat zpět do zaměstnání  synovi se minulý měsíc rapidně zhoršilo dýchání a propuklo nám Astma  Nejmenší holčička je sluníčko celé naší rodinky   Mateřskou dovolenou jsem si musela nastavit pouze na 2 roky, jelikož bych jen z těžka finančně mohla dovolit platit poplatky za bydlení a živobytí. A přes to pro mě v dnešní době nebylo a není lehké pořizovat, vše co je pro děti potřeba a tak nám pomáhá i místní nezisková organizace KLUBUS s potravinami, za což jim moc děkujeme  nebýt těchto organizací tak by spousta lidí na tom byla ještě mnohem hůř než jsou teď ....Také nám hodně pomohl Klub Svobodných Matek, kdy jsem se ocitla ve velmi nelehké situaci ohledně nedoplatku za vodu a moc nás podpořili a pomohli za to i jim patří naše obrovské  díky Ohledně výživného na děti je to tak že tatínci  jsou dva, výživné zaplatí jen občas a hlavně jen když oni chtějí a hlavně tak aby se jich netýkalo trestní oznámení a tudíž to pro nás nejsou jisté a pravidelně přijmy, na ktere by jsme se mohly spolehnout ... Mám krásné 4 děti, 3 dcery, Adélku 17, Aničku 8, Izabelku 2, a syna Vojtíška 10let. Žijeme všichni v malém bytečku o velikosti 1+kk. Děti by si moc přáli pejska, ale není to v našich možnostech, jak finančních tak prostorových a na to navazuje i další jejich přáníčko a i moje ...mít větší byt  ale jak už to tak bývá, s větším bytem nastanou větší finanční náklady a z toho já mám úplně tu největší obavu, jak bych to vše zvládla.... Tak takhle jen tak krátce o nás pěti ☺️ 
Obrovské díky za tuto výjimečnou možnost 

S pozdravem Záhoráčci


Číslo účtu: 4681187023/0800


POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT 
V rámci koncertu v O2 areně věnujeme 100.000,- Kč na charitativní účely. Tuto částku rozdělíme rovným dílem mezi deset konkrétních lidí, jejichž příběhy budeme sdílet na našich sociálních sítích, tak aby se mohlo k naší pomoci připojit co nejvíce lidí.
Pomoci můžete i tím, že při nákupu vstupenky na náš koncert do O2 areny stačí zaškrtnete voucher CHCI POMÁHAT, k ceně vstupenky se připočte 50,-, které půjdou do společného banku POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. My ke každé vaší padesátikoruně přidáme ještě padesát korun od nás a výslednou částku rovným dílem rozdělíme mezi deset lidí, či projektů, kterým budeme společně pomáhat. 
Předprodej:
https://www.ticketportal.cz/event/RYBICKY48
Pokud už vstupenku na koncert máte, můžete pomoci zde:
https://www.ticketportal.cz/event/POMAHATE-NAM-POMAHAT

Naši partneři