Žanetka

Datum: 
Úterý, 26 Únor, 2019
Jak pomoc dál?: 
transparentního účtu: 2000839462/2010

Nejlepší start turné. Oba koncerty vyprodaný, navíc se skvělou atmosférou a hromadou energie, kterou jste nám předali.
Děkujeme vám za to...

Tady by možná tento koment mohl končit, ale asi by nezaznělo to nejdůležitější. Chceme speciálně poděkovat fanouškům, kteří se zapojili do našeho projektu POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. Několik desítek dobrých lidí koupí plakátu přispělo malé Žanetce, která trpí dětskou mozkovou obrnou.
Celkem se prodaly plakáty za 2.500,- Kč, tuto částku jsme zdvojnásobili a přidali k dříve slíbeným deseti tisícům Kč za dopředu vyprodaný koncert, takže Žanetka dostala 15.000,- Kč, které ji mohou aspoň o kousíček posunout k naplnění jejích snů.

Víme, že nespasíme svět a jen stěží si umíme představit, kolik práce má tahle malá bojovnice ještě před sebou. Ale moc nás těší, že je mezi vámi dostatek těch, kteří cítí věci podobně jako my. Nejsou lhostejní, cítí prostou lidskou sounáležitost a chápou, že pomoc bližnímu není jen výraz z bible.

Děkujeme, že spolu s vámi máme to štěstí a můžeme pomáhat a dělat radost potřebným, ono když pak vidíte rozzářený oči a úsměv dítěte, se kterým se osud příliš nemazlil, to je pocit za všechny vyprodaný koncerty světa!

Pokud by jste chtěli Žanetce pomoci i vy, zde je číslo jejího transparentního účtu: 2000839462/2010

Naši partneři