Pavlínka

Datum: 
Čtvrtek, 20 Říjen, 2022
Jak pomoc dál?: 
https://www.donio.cz/nove-auto-pro-pavlinku

Pavlínka se narodila v roce 2018 v Ostravě. A brzy po porodu jsme museli začít cvicit Vojtovu metodu A nosit helmičku kvůli deformitám hlavicky. Po 1. roce života jsme již věděli, že se Pája začíná vzdalovat svým vrstevníkům a následovalo kolečko různých vyšetření. První diagnóza zněla AUTISMUS, když to bylo vysloveno , zhroutil se nám svět a mysleli jsme si,že už to horší být nemůže. No byli jsme naivní.
Po genetických testech už bylo jasné, že může.
Pavlínce byl diagnostikován vzácný mikrodeleční syndrom Phelan Mcdermid syndrom,kterým trpí asi 2500 tisíce lidí ve světě. Naše holčička je jednou z nich.
Tento syndrom způsobuje těžké mentální a pohybové postižení, ale my to nevzdáváme a děláme vše pro to, aby se naše dcera měla ve svém světě co nejlépe. A proto nyní potřebujeme vás. Pavlínce nyní probíhá sbírka na automobil, bez kterého se neobejdeme, protože dojíždění k lékařům, na rehabilitace, je opravdu nezbytné. Děkujeme všem, kteří se rozhodnou nám pomoct

https://www.donio.cz/nove-auto-pro-pavlinku

POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT
V rámci koncertu v O2 areně věnujeme 100.000,- Kč na charitativní účely. Tuto částku rozdělíme rovným dílem mezi deset konkrétních lidí, jejichž příběhy budeme sdílet na našich sociálních sítích, tak aby se mohlo k naší pomoci připojit co nejvíce lidí.
Pomoci můžete i tím, že při nákupu vstupenky na náš koncert do O2 areny stačí zaškrtnete voucher CHCI POMÁHAT, k ceně vstupenky se připočte 50,-, které půjdou do společného banku POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. My ke každé vaší padesátikoruně přidáme ještě padesát korun od nás a výslednou částku rovným dílem rozdělíme mezi deset lidí, či projektů, kterým budeme společně pomáhat.
Předprodej:
https://www.ticketportal.cz/event/RYBICKY48
Pokud už vstupenku na koncert máte, můžete pomoci zde:
https://www.ticketportal.cz/event/POMAHATE-NAM-POMAHAT

Naši partneři