Malá velká bojovnice MIA

Datum: 
Čtvrtek, 20 Říjen, 2022
Jak pomoc dál?: 
Číslo účtu: 4750679073/0800

Jmenuji se Mia je mi 5 měsíců a jsem vymodlená holčička na kterou čekali rodiče 5 dlouhých let. Maminka otěhotněla doslova už zázrakem po 12 pokusech IVF. 
Ve 33 týdnu mi byla odhalena vzácná vývojová vada mozku - VGAM (malformace Galenovy žíly), která má vliv na celkový krevní oběh v těle a dochází u ní k srdečnímu selhávání. 
Maminka byla do porodu hospitalizována v FN Motol, kde jsem přišla na svět akutním CS.
Ve svých 2 dnech jsem musela podstoupit náročnou a nebezpečnou operaci (embolizaci - ucpání cév), která byla nutná pro záchranu mého života. Dny po operaci byli kritické. Došlo k srdečnímu selhání, mrtvici, krvácení do mozku, plicní hypertenzi a jaterní hypoxii. I když byl můj stav opravdu vážný, tak jsem bojovala jako lvice a díky mé síle se můj zdravotní stav stabilizoval. Srdce, plíce, játra a ostatní orgány mám již zcela zdravé, ale bohužel nenávratně se poškodil můj drahocenný mozek. Ztratila jsem sací reflex a tak nemohu přijímat jídlo pusinkou, ale v bříšku mám zavedený Peg. Mám těžkou epilepsii na kterou užívám léky a díky které se k mě musí přistupovat citlivě a opatrně ve všech směrech. Potřebuji hodně léků, rehabilitací, stimulací a kompenzačních pomůcek, aby můj vývoj byl co nejlepší a abych měla co nejkrásnější život bez bolesti a potíží. Moje rodina se velmi snaží, aby mi dopřáli co nejkvalitnější péči, která je bohužel nákladná. Maminka mě v nejtěžší chvíli držela za ručičku a slíbila, že když zabojuji, tak se o mě postará. Já svůj úkol splnila a teď se snaží ze všech sil ona, aby svůj slib splnila! Děkujeme z celého srdce za Vaši pomoc a podporu


Číslo účtu: 4750679073/0800


Pomoci můžete i tím, že při nákupu vstupenky na náš koncert do O2 areny stačí zaškrtnete voucher CHCI POMÁHAT, k ceně vstupenky se připočte 50,-, které půjdou do společného banku POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. My ke každé vaší padesátikoruně přidáme ještě padesát korun od nás a výslednou částku rovným dílem rozdělíme mezi deset lidí, či projektů, kterým budeme společně pomáhat. 


Předprodej:
https://www.ticketportal.cz/event/RYBICKY48
Pokud už vstupenku na koncert máte, můžete pomoci zde:
https://www.ticketportal.cz/event/POMAHATE-NAM-POMAHAT

Naši partneři