Kačenka

Datum: 
Čtvrtek, 20 Říjen, 2022
Jak pomoc dál?: 
ČÍSLO ÚČTU: 2401799342/2010

Dobrý den,
v první řadě bych Vám chtěla složit hold za to co děláte, máte srdce na pravém místě. Ráda bych Vám představila naší vnučku Kačenku .
Kačenka s dvojčátkem Anežkou se narodily v 31 týdnu těhotenství. Kačenka byla s vývojem velmi pozadu, ale stále nás ujišťovali, že je jen pomalejší. V 1 roce po konzultaci u soukromého neurologa byla diagnostikována DMO spastická disparesa. Od té doby začala rehabilitace, další a další návštěvy specialistů. Kačenka ve 2 letech byla na operaci v nemocnici Motol se strabismem očí. V 7 a 8 letech podstoupila aplikaci botulotoxinu do lýtek a stehen.Po konzultaci byla Kačce doporučená operace hlezna u levé i pravé nožky. Tato operace byla provedena 1.10.2019. Kačence je nyní 11roků je odkázaná na vozík,sama ujde jen pár kroků,má ráda přírodu,zvířata,výlety a snaží se překonávat své limity.Od roku 2016 jezdí pravidelně každých 6 měsíců na KlimTherapy do lázní Klimkovice,dále jezdíme několikrát do týdne na rehabilitace,hipoterapii,logopedii a každý den do školy,kde má Kačenka krásné výsledky.
Po několika letech se Kačka staví na nožky a ujde několik metrů s chodítkem,lékaři nám slíbili, že Kačenka bude chodit a běhat se svou sestřičkou, ale chce to čas,píli a vytrvalost kterou Kačenka má Pomalu a jistě si jde za svým snem,jezdí na koni a letos dala dokonce Spartan Race v Litomyšli (závod pro hendikepované) podpořila jí i její sestřička a také maminka s tetou které běžely charity běh.Celá rodina (maminka, teta, babča a děda) se snažíme plnit sny a cíle které si Kačka vytyčila třeba vyjít kopec bez pomoci vozíku
Pokud se rozhodnete Kačence pomoci budeme velice rádi. 
Babča Zíková


ČÍSLO ÚČTU:2401799342/2010


POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT
V rámci koncertu v O2 areně věnujeme 100.000,- Kč na charitativní účely. Tuto částku rozdělíme rovným dílem mezi deset konkrétních lidí, jejichž příběhy budeme sdílet na našich sociálních sítích, tak aby se mohlo k naší pomoci připojit co nejvíce lidí.
Pomoci můžete i tím, že při nákupu vstupenky na náš koncert do O2 areny stačí zaškrtnete voucher CHCI POMÁHAT, k ceně vstupenky se připočte 50,-, které půjdou do společného banku POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. My ke každé vaší padesátikoruně přidáme ještě padesát korun od nás a výslednou částku rovným dílem rozdělíme mezi deset lidí, či projektů, kterým budeme společně pomáhat. 
Předprodej:
https://www.ticketportal.cz/event/RYBICKY48
Pokud už vstupenku na koncert máte, můžete pomoci zde:
https://www.ticketportal.cz/event/POMAHATE-NAM-POMAHAT

Naši partneři