Amálka

Datum: 
Čtvrtek, 7 Březen, 2019
Jak pomoc dál?: 
281165230/0300

ZÁBŘEH VYPRODÁNO DĚKUJEME!
POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT!
V Zábřeze jsme naposledy hráli, před lety na Perle a byl to koncert hodně dobrodružný. Jsme rádi, že se do tohoto města vracíme a máme velkou radost, že je i tenhle koncert vyprodán a můžeme ho zařadit do našeho projektu POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT.
Projekt POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT vznikl před lety, kdy jste vyprodali námi pořádané koncerty, ještě předtím, než jsme stihli vylepit plakáty. Brali jsme to jako dar, který bychom si neměli nechat, ale naopak jej předat dál, a tak jsme v daném místě našli konkrétního člověka, či projekt a věnovali peníze, abychom podpořili i lidi, jejichž cesta za štěstím je výrazně komplikovanější než ta naše. Časem jsme projekt rozšířili na všechny předem vyprodané koncerty a jen za loňský rok jsme společně přispěli částkou přesahující sto tisíc korun.
Plníme slib a věnujeme 10.000,- Kč na charitativní účely. Vy můžete přispět tím, že si na koncertě koupíte plakáty, celý výtěžek z prodeje plakátů, my následně zdvojnásobíme a přidáme ke zmiňovaným deseti tisícům korun.

V Zábřeze společně pomůžeme Amálce, jejíž příběh nám zaslali její rodiče:
“Amálka je krásná bytost s krásným srdíčkem. Narodila se nám v roce 2014 s vážnou genetickou vadou kůže - s ichytózou. V našem případě se jedná o nejtěžší typ zvaný Harlekýn. Nemoc se projevuje suchostí kůže, olupováním šupin kůže, bolestivými prasklinami a záněty kůže často znemožňujícími běžný pohyb. Léčba v pravém slova smyslu dosud neexistuje, pouze se snažíme zmírňovat projevy nemoci. Osvědčily se nám koupele v mořské soli , několikrát denně celou Amálku můžeme krémy, které neproplácí pojišťovna. Často zdlouhavě léčíme bolestivé kožní záněty. Péče čítá několik hodin denně, desítky hodin týdně.
Snažíme se žít jako rodina bez handicapu, ale mnohdy jsme na pokraji sil.

Děkujeme moc za Vaši sounáležitost a moc si toho vážíme! Pro případ finanční pomoci jsme před nedávnem zřídili účet číslo 281165230/0300.”

Více se o Amálce dočtete zde:
http://ichtyoza.cz/komu-pomahame/amalka-jezkova-1-rok/

DĚKUJEME POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT

Naši partneři